STOP kouření a chuti na sladké

Nemoc a moc.
Jak si vzít zpět svou moc, abychom neměli nemoc?

POMŮŽEME VÁM VYŘEŠIT:

  • Závislost na cigaretách

  • Nadměrnou chuť na sladké

  • Závislost na cukru

  • Závislost na lécích

Pokud jsme pod vlivem látek, které způsobují závislost, nemáme nad svým životem kontrolu (moc). Pak přirozeně přichází nemoc. Pomůžeme Vám vybrat si směr, kterým získáte moc nad svým zdravím zpět.

NAŠE TERAPIE:

Jednorázová terapie eliminující potřebu kouření nebo chuti na sladké

Máme vysokou úspěšnost terapie

Naše terapie nemá negativní účinky na organismus

Stačí donést poslední nedopalek nebo sladké, kterému neodoláte

CO JE VHODNÉ ŘEŠIT?

NIKOTIN

Nikotin a tabák je jednou z nejrozšířenějších legálních drog. Ve srovnání s jinými drogami má jedny z nejvyšších devastačních účinků na organismus a zároveň má jeden z nejvyšších aspektů závislosti.

Způsobuje degeneraci všech tkání a rakovinu nejen v oblasti plic, ale jakýchkoli orgánů v těle. Oslabuje přirozenou imunitu.

CUKR

Způsobuje tzv. excitaci – nabuzení neuronů v mozku, což má za následek neklid a poruchy spánku.

Tělo potřebuje glukózu v režimu výkonu, kdy cukry spaluje. Při nedostatku pohybu se však tvoří přebytek energie a vzniká nadváha.

Zatučňují se játra, která pak nezvládají detoxikovat organismus. Tím se spouští kaskádovitý efekt, který způsobuje nerovnováhu, únavu, podrážděnost nebo apatii.

VEDLEJŠÍ ÚČINKY LÉKŮ

Léky jsou ve velké míře nadužívány a jsou pouze dočasným řešením, které má efekt pouze na projevy vnitřní nerovnováhy organismu.

Nejen že nevyřeší příčinu zdravotních problémů, ale svými vedlejšími účinky vyvolávají další nerovnováhu a další nemoci.

Často pak vzniká fenomén, že se začínají předepisovat léky, které by měly řešit následky vedlejších účinků jiných léků.

Tím se organismus dostává stále více mimo svoji přirozenou rovnováhu a přestává fungovat přirozená imunita. Není pak schopen se vyrovnat s banálními onemocnění a stále častěji podléhá vnějším vlivům.

Užívejte proto jen léky, které jsou pro Vás nezbytně nutné k přežití, jinak volte raději přirozenou cestu, věřte svému tělu a přírodě.

ANTIDEPRESIVA

Moderní léčba antidepresivy, které jsou předepisovány téměř na všechny psychické problémy, sice uleví ale nevyléčí.

Pokud vám lékař napíše antidepresiva, znamená to, že jste vychýleni ze své rovnováhy a pokud nezačnete rovnat a harmonizovat sami sebe, směřujete někam, odkud není snadná cesta zpět.

PŘIJĎTE DO NAŠEHO CENTRA

Zbavíme Vás obtíží. V našich rukách to půjde samo, uvidíte. Máme patřičné vzdělání a používáme vysoce specializované, terapeutické přístroje.

Vyšetření přístrojem Bicom
Vyšetření přístrojem BicomNeinvazivní účinné vyšetření
Přístroj Bicom se používá v humánní a veterinární medicíně již více než 30let v devadesáti zemích. Jde o uznávanou technologii, pocházející z Německa. Například ve Švýcarsku je standardně hrazena terapie Bicomem zdravotními pojišťovnami.
Hloubková magnetická sonda
Hloubková magnetická sondaNeinvazivní účinná léčba
Jedná se o speciální zařízení pro přístroje Bicom a novinku v léčbě široké škály akutních i chronických problémů. Funguje na bázi magnetického pole. Statické magnetické pole může proniknout až do hloubky přibližně 40–50 cm. Léčba je bezbolestná.
Simona Langová
Simona LangováSpecialistka Bicom, nutriční terapeutka
Výživová specialistka a absolventka Nutriacademy pod vedením Ing.Radky Burdychové PhD, Biomed CZ pod vedením Mudr.Claudie Gregušové.
Absolventka mnoha odborných školení a seminářů. Státní zkouška a rekvalifikace poradce pro výživu u Nutriacademy s.r.o.
Analyzátor kompozice těla Accuniq BC380
Analyzátor kompozice těla Accuniq BC380Přesné měření tělesných proporcí
Zařízení je velmi přesné a je vhodné především tam, kde je důležité sledování kompozice těla jako například u dietologů a výživových poradců. Pracuje na principu MF-BIA, kdy měří tetrapolární metodou pomocí 8 dotykových elektrod.

CERTIFIKÁTY

Udělejte vstřícný krok ke svému zdraví. Ozvěte se.

Zavolejte nebo napište. Nezávazná konzultace po telefonu zdarma.

DOPORUČUJEME TAKÉ NOVINKU:

LÉČBA HLOUBKOVOU MAGNETICKOU SONDOU

Naše nová terapie
nejen po úrazu

Trápí vás prodělaný úraz jehož důsledkem je zlomenina, otoky hematomy, pohmožděniny nebo natažené vazy a šlachy? Začněte s rekonvalescencí ihned. Trpíte chronickými i akutními bolestmi kloubů, páteře, problémy s funkcí orgánů nebo otevřenými ranami?

Terapií vám pomůžeme s okamžitou regenerací po úrazu i s vleklými chronickými obtížemi a návratem k normálnímu stavu.

TERAPIÍ HLOUBKOVOU MAGNETICKOU SONDOU POMŮŽEME:

  • Urychlit hojení úrazů, zlomenin, otoků, hematomů
  • S léčbou pohmožděnin a natažených vazů i šlach
  • Ošetřit a rozrušit jizvy a srůsty
  • Od bolestí kloubů a blokád páteře
  • Intenzivně léčit orgány a otevřené rány
  • Uvolnit dutiny, rozrušit polypy a cysty

RECENZE

Léta mě trápili žaludeční a střevní problémy, nadýmání, bolesti břicha. Díky biorezonanci odhalena intolerance laktózy + candida intenzivní terapie + pomoc z dietou mě postavila na nohy,nyní bez problémů. Velmi děkuji p.Langové za pečlivost a ochotu vždy pomoci

Petr Ekner, 26.3.2021

Biorezonanci jsem vyhledala kvůli neuropatii končetin-po 6.intenzivních terapiích lepší prokrvení končetin, lehčí chůze, klidné spaní bez brnění nohou. Vřele doporučuji.

Eva Malečková, 18.3.2021

Biorezonanci jsem navštívil kvůli svědivému mokvavému ekzému (dva roky nikdo nestanovil diagnózu – pouze medikace kortikoidy). Paní Langová poznala histaminovou intoleranci,+ zánět způsobený stafylokokem. Po 5.terapiích a úpravě jídelníčku bez potíží .Děkuji za skvělou péči a lidský přístup.

Filip Pešík, 2.3.2021

Velký dík paní Langové, po 6.terapii  na Bicomu veškeré vleklé bolestivé problémy po prodělané borelióze ustaly.

Pavel Kouba, 5.2.2021

Restarty zdraví jsem navštívila po prodělané borelióze před 3 lety-stále se zhoršující bolesti levé nohy, střídavé bolesti svalů a klíčních kostí únava. Po 4.teratii na Bicomu celkové zlepšení, Bolesti ustoupily i při námaze, únava o 50% lepší. Děkuji pí. Langové a těším se na další terapie.

Jana Kalousová, 6.1.2021